
Willem II en VAR; Geen gelukkig huwelijk
Het laatste wat wij willen doen is ons gedragen als Calimero. Maar toch kunnen we ook weer na dit weekend constateren dat het huwelijk tussen Willem II en de VAR geen gelukkige is. Willem II is dit seizoen al diverse keren als verliezer uit een VAR-beoordeling gekomen. Het gebruik maken van de VAR is een goede ontwikkeling. Echter de willekeur van de beoordelingen roept steeds meer vragen op.
Afgelopen zaterdag maakte Samir Memisevic een keiharde overtreding op Vrousai. Een overtreding die eerder in het seizoen op diverse velden leidde tot een rode kaart. Scheidsrechter Martens, die de hele wedstrijd een warrige indruk maakte, nam contact op met Edwin van de Graaf die vanuit Zeist mee mocht kijken. De scheidsrechter besloot na overleg ‘slechts’ geel te geven.
Wat vind jij?
Was dit een rode kaart?
[dzs_video source=”https://tilbo.com/wp-content/uploads/2019/02/IMG_8476.mov” config=”skinauroradefault” cover=”https://tilbo.com/wp-content/uploads/2019/02/download.jpg” autoplay=”off” cue=”off” loop=”off” type=”normal” responsive_ratio=”default”]