
Tilburg Tifosi: Roem & Glorie
De zomerstop is nog maar een paar dagen oud als we onze voorbereiding beginnen op het komende seizoen. Diverse spandoeken zijn aan vervanging toe en hiervoor worden nieuwe ontwerpen gemaakt. Ondertussen denken we na over nieuwe acties in het seizoen. In de weken daarna maken we nieuwe spandoeken voor thuis- en uitwedstrijden.
Als die af zijn starten we met een nieuwe grote actie. Wekenlang is er gewerkt aan een doek van 112 bij 20 meter. Met daarop de tekst ROEM & GLORIE inclusief het oude en huidige logo van Willem II. Met daarbij nog een begeleidend tekstdoek van 112 bij 1.5 meter. Met de tekst: EUROPEES OF EERSTE DIVISIE, KAMPIOEN OF DEGRADANT. ZOWEL IN HET VERLEDEN ALS DE TOEKOMST, DE TROTS VAN HET VOETBALLAND. Ruim 2.400 m2 wordt volledig geschilderd. De donderdag voor de wedstrijd worden de laatste liters verf aangebracht. De actie is klaar.
Op de wedstrijddag verzamelen we een aantal uur voor de wedstrijd om alles klaar te leggen. Het gigantische doek rollen we uit over de tribune en leggen we klaar voor de wedstrijd. Ook het tekstdoek wordt opgehangen, net als de overige spandoeken in het stadion. We zijn klaar voor de wedstrijd.

Tijd om het feest onder de KingSide te bezoeken. Om half 8 verlaten we het feest en gaan richting de lange zijde. Daar krijgt iedereen de laatste instructies en daarna neemt iedereen zijn plaats in op het vak. Het is nu wachten op het juiste moment om het doek omhoog te laten gaan. Net voordat de spelers het veld opkomen trekken we het doek over de tribune. Wederom een geslaagde actie.
Bekijk hier de beelden.