
Succesvolle fietstocht voor Willem II betrokken
Afgelopen zondag fietste een aantal sponsoren en supporters naar de wedstrijd FC Utrecht – Willem II. Met eigen bijdragen en bijdragen van sponsoren werd met deze actie geld opgehaald voor Willem II betrokken. Dit geld wordt ingezet om eigen apparatuur aan te schaffen voor de blindentribune. Tot nu toe beschikt Willem II Betrokken niet over eigen apparatuur. Lees hier een uitgebreid verslag over deze tocht.
Op zeer korte termijn zullen wij jullie ook informeren over de eerste actie die stichting KingZine en Willem II betrokken samen gaan uitvoeren, houd daarvoor Tilbo.com in de gaten.
Als laatste de oproep om te stemmen op het project ‘de uitblinkers’ waarmee Willem II betrokken genomineerd is voor het maatschappelijke project van het jaar. Kijk voor meer informatie of om te stemmen op vriendenloterij.nl/stemwillem-ii.