
UPDATE: Seizoensopening tijdens de kermis: Zulte away en openingsfeest
Update: De busreis naar Waregem is inmiddels uitverkocht, natuurlijk is er nog wel de mogelijkheid om met de auto naar Waregem te komen!
—
Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen al is gestart, we oproepen om alle oefenwedstrijden in aanloop naar de competitie te bezoeken en alvast je seizoenskaart + kaarten voor Zwolle, Fortuna en Heracles away aan te schaffen, willen we nog een oproepje doen!
De fanatieke supportersgroeperingen van Willem II hebben zaterdag 20 juli namelijk uitgeroepen tot officiële seizoensopening. We reizen met zijn allen af naar Zulte Waregem om Willem II te ondersteunen. Je kunt nog op eigen gelegenheid richting Bels!
Na afloop van de wedstrijd rijden we terug naar Tilburg waar er bij Café de Kok, midden op het kermisterrein, een groot openingsfeest wordt georganiseerd. Het wordt een gigantische oldschool madness en Ricardo Moreno draait de tunes. Ook is er een mystery guest geregeld. Toegang is helemaal gratis.
Dit wordt ons seizoen!
Altijd & Overal!