
Record aantal toeschouwers verwacht
Het Koning Willem II stadion verwelkomt aanstaande zondag naar verwachting 14.400 Willem II fans en dat is een record.
Nadat bekend werd gemaakt dat er geen uitsupporters welkom zijn bij de derby dit seizoen, besloot Willem II om de kaarten van het uitvak aan eigen supporters aan te bieden.
Van Geel in het Brabants Dagblad: “Vooropgesteld: wij hadden ook liever Bredase supporters in het stadion gehad, dit hoort niet bij een voetbalwedstrijd. De situatie heeft ons doen besluiten van de nood een deugd te maken.”
Er zijn slechts nog enkele kaarten te koop voor vak D. Het rood-wit-blauwe leger bestaat dus naar alle waarschijnlijkheid uit 14.400 fans. Dit zijn er 100 minder dan in totaal mogelijk is. Maar dit heeft te maken met het minder goede zicht van deze tribuneplaatsen.