
Oulare weigerde penalty te nemen
Willem II kreeg afgelopen zaterdag de eerste penalty van dit seizoen. Op de site van voetbalprimeur vertelt onze nieuwst aanwinst Obbi Oulare waarom hij er van af zag om deze penalty te nemen, terwijl hij de bal wel van Kali in zijn handen kreeg gedrukt.
“Ik mocht hem nemen, maar ik ken ook de voetbalwet dat als er een fout op jou wordt gemaakt, je nooit zelf de penalty moet nemen.”
“Ik had de bal wel in mijn handen, maar besefte toen dat ik toch wel op moest passen. Ik heb vaak genoeg gezien dat hij dan gemist wordt”, zegt Oularé. “Daarom heb ik Fran de penalty laten nemen. Hij schoot hem gelukkig goed in.”
Obbi stond ook nog even stil bij de dramatische nederlaag.
“Ik heb met tien man wel eens gewonnen, maar nog nooit tegen tien verloren. Sommige dingen gebeuren, helaas…”
(Bron: voetbalprimeur.nl)