
Matchday Topic – NAC uit
11 dagen na het gestaakte duel vechten NAC en Willem II vanmiddag de burenruzie uit. De circa laatste 20 minuten worden om 14:30 uitgespeeld, zonder toeschouwers.
ESPN heeft besloten om de wedstrijd niet uit te zenden, omdat de logistieke operatie te groot is en de productiekosten te hoog. Willem II probeert een deel van het eerder betaalde bedrag voor het uitzenden van de wedstrijd terug te krijgen. Naar verluidt werd 8.000 euro uit eigen zak betaald aan ESPN.
Is er door beide clubs gekeken naar alternatieven? Ja, maar zonder gewenst resultaat helaas. Live op de hoogte blijven kan via Willem II Radio (JUKE) en het Matchcenter op de website van Willem II.
Robbemond reageert in het Brabants Dagblad over de mogelijke (en verwachte) Bredaase storm vanaf het begin van de wedstrijd: ‘Dat kan, maar zo zijn er nóg twaalf scenario’s die ze uit de kast kunnen trekken. We zijn overal op voorbereid, alles is duidelijk. Je vraagt je als trainer altijd af: ‘Als ik tegen mezélf zou voetballen, wat zou ik dan doen?’. Maar we zijn zeker niet alleen maar met het plan van NAC bezig geweest.’
—
Derby day! De laatste keer dat Willem II op bezoek was in het Rat Verlegh stadion dateert alweer uit het jaar 2018. Die wedstrijd eindigde in een 2-2 gelijkspel. Nu 5 jaar later staat er weer een nieuwe editie op het programma. Net als bij de thuiswedstrijd opnieuw zonder uitpubliek.
De derby wordt gelukkig wel uitgezonden op ESPN 4 en om 17:30 zorgen we er bij de kassahokken voor dat onze mannen weten wat er op het spel staat. Be there!
Voor de club en voor de stad!