
Kohlert, Nunnely, Vrousai, Pavlidis, Ryan en Ndayishimiye nog in actie
Voor de huidige interlandperiode werden onlangs zeven Willem II’ers opgeroepen. Afgelopen donderdag kwam Ché Nunnely met Oranje onder 20 jaar als eerste in actie.
Nunnely kreeg in Katwijk van bondscoach Bert Konterman een basisplaats tegen de leeftijdsgenoten van Portugal. Dat duel eindigde in 1-1. Ajacied Jurgen Ekkelenkamp opende kort voor de rust de score, maar in de tweede helft kwamen de Portugezen vanaf de penaltystip op gelijke hoogte. ‘Zuur, we hadden meer verdiend’, laat ex-Willem II’er Konterman na afloop van het gelijkspel op de site van de KNVB weten.
Grieken op de bank
Bij de EK-kwalificatiewedstrijd Italië – Griekenland bleven Vangelis Pavlidis en Marios Vrousai de gehele wedstrijd op de bank. Bondscoach John van ’t Schip had wel een basisplek ingeruimd voor AZ-verdediger Pantelis Hatzidiakos. Griekenland speelt om spek en bonen, want de Europees kampioen van 2004 kan het EK van volgend jaar niet meer halen. Italië won de thuiswedstrijd met 2-0.
Quiñonez debuteert
Jhonny Quiñonez maakte zondag zijn debuut in het Ecuadoraans elftal. In Spanje (Elche) speelde Ecuador een vriendschappelijke wedstrijd tegen Argentinië. Quiñonez werd direct na de rust door bondscoach Jorge Célico in het veld gebracht. De Argentijnen stonden op dat moment al met 0-3 voor. Diego Palacios deed het laatste halfuur mee. Argentinië won uiteindelijk met ruime cijfers: 1-6.
Resterend interlandprogramma
Datum | Tijd (NL) | Wedstrijd | Locatie | Uitslag | |
14/10 | 17.00 uur | Polen O20 – Nederland O20 | 8-landentoernooi | Kalisz (POL) | |
Qatar O23 – Australie O23 | Vriendschappelijk | Doha (QAT) | |||
15/10 | 18.00 uur | Bosnië en Herzegovina O21 – Duitsland O21 | EK onder 21 | Zenica (BOS) | |
20.00 uur | België O21 – Moldavië O21 | EK onder 21 | Heverlee (BEL) | ||
20.45 uur | Griekenland – Bosnië en Herzegovina | EK-kwalificatie | Athene (GRI) |