
Inzamelactie groot succes
Hoewel we de derby van gisteren liever snel vergeten was er gisteren ook nog een klein succesje. De speelgoed inzamelactie die stichting KingZine, Willem II betrokken en de Tilburgse Speelgoedbank hadden opgezet was een groot succes. Vanochtend ontvingen wij een mooie brief van de Tilburgse Speelgoedbank waarin zij ons bedanken.
Onderstaand de brief:
Wat voor Willem II – helaas – een mindere dag bleek te zijn, was voor de Tilburgse Speelgoedbank juist een groot succes. Op de dag van de wedstrijd tegen NAC Breda hebben we samen met Willem II Betrokken en met vrijwilligers van DHL speelgoed in kunnen zamelen voor de Tilburgse Speelgoedbank. Dit was een initiatief van Fanclub KingZine.
Voor ons was het in alle opzichten een zeer geslaagde dag en een activiteit waar we met heel veel plezier op terug kijken. Het allerbelangrijkste is dat we veel en veel mooi speelgoed in hebben kunnen zamelen. Hier kunnen we veel kinderen blij mee maken. Wat ons opviel was de kwaliteit van het speelgoed. Daar maken wij dan uit op dat de gevers echt het beste voorhadden met de kinderen voor wie het bedoeld is. De Willem II-supporters hebben hun hart laten spreken. Dat doet een mens deugd.
Maar daar kan heel nadrukkelijk aan worden toegevoegd hoe ontzettend plezierig we het hebben gevonden dat KingZine er aan heeft gedacht om zo’n actie op te zetten voor de Tilburgse Speelgoedbank. Zoals je zelf ook weet, vraagt vrijwilligerswerk best veel. Maakt niet uit natuurlijk, maar het is dan wel een goede en positieve ervaring als er met sympathie wordt meegedacht over het doel. Ook dát doet een mens deugd!
Bedankt voor jullie inzet en het vertrouwen dat je ons hebt gegeven. Hopelijk kunnen we nog vaker samenwerken. Veel succes met KingZine. En….we hopen natuurlijk dat Willem II een volgende wedstrijd tegen NAC Breda op z’n sloffen wint!
Alle goeds en met vriendelijke groet,
De vrijwilligers en de bestuursleden van Stichting Het Vierde Geschenk.
Ook namens stichting KingZine willen we iedereen die iets gedoneerd heeft of heeft meegewerkt aan deze actie via deze weg nogmaals bedanken. In het voorjaar volgt er in samenwerking met Willem II betrokken nog een maatschappelijke actie.