
Goal: interview met onze Griekse Godenzonen
Goal publiceert een interview met Marios Vrousai en Pavlidis. Hierin wordt de bekerfinale en de lokale bekendheid van onze jongens besproken. Het hele artikel is onderaan de tekst te lezen.
Zo’n wedstrijd speel je misschien maar één keer in je leven”
Dat hebben ze ons hier wel ingeprent”, zegt Pavlidis op zijn beurt, donderdag in De Telegraaf . “Dat we geschiedenis kunnen schrijven.” Het tweetal vindt het bijzonder om de finale ook nog eens tegen Ajax, dat dit seizoen de treble kan winnen, te spelen. “Ajax is één van de beste clubs van de wereld. Ze zijn met een ongelooflijk seizoen bezig. De klasse druipt ervan af. Maar voetbal blijft een spel. We gaan voor de overwinning.”
“Zij de landstitel, wij de beker. Daar doen we niet moeilijk over.” Vrousai denkt daar net zo over. “Zij hebben aardig wat meters in de benen en zijn nog steeds op drie fronten actief, dat kan in ons voordeel zijn.” Landgenoten Nikos Machlas en Angelos Charisteas veroverden de beker deze eeuw met Ajax. Pavlidis: “Zij zijn rolmodellen in ons land. Charisteas is voor eeuwig een held dankzij zijn winnende treffer op het EK in 2004.”