
Genieten, genieten en nog eens genieten!
Slapeloze nachten. Dromen over het winnende doelpunt van Isak in de 92e minuut. Mijmeren over de huldiging op de Heuvel.
Sinds de memorabele donderdagavond 28 februari kunnen we als Willem II supporters aan niets anders denken dan aan de bekerfinale zondag 5 mei. Een werkgroep bestaande uit supporters van allerlei supportersgroepen heeft de afgelopen maanden keihard gewerkt om er voor te zorgen dat het een onvergetelijke dag gaat worden. Bij Willem II hebben alle medewerkers en vrijwilligers talloze overuren gemaakt om alles goed geregeld te krijgen. Hulde aan al deze supporters, medewerkers en vrijwilligers die er voor hebben gezorgd dat wij een onvergetelijke dag gaan beleven!
Nu twee dagen voor de finale loopt de spanning op. Overal in de regio zie je de posters ‘Wij zijn voor niemand bang’ hangen. Koning Willem II op de Heuvel is Rood Wit Blauw gekleurd en de Willem II merchandise is niet aan te slepen. Je kan er niet omheen dat Willem II en Tilburg klaar zijn voor de bekerfinale.
In de talloze voorbeschouwingen worden allerlei scenario’s besproken. Het is duidelijk dat Ajax de gedoodverfde favoriet is. De bijna-finalist van de Champions League heeft dit seizoen een geweldige ploeg en is nog in de race voor drie hoofdprijzen.
MAAR….WIJ ZIJN WILLEM II, EN ZIJN VOOR NIEMAND BANG. We gaan zondag naar de Kuip om onze beker op te halen. Het hele seizoen hebben de supporters als één blok achter de ploeg gestaan. Sfeervolle thuiswedstrijden en bomvolle uitvakken staan symbool voor de ontwikkeling op supportersgebied.
Honderden supporters die om 7 uur bij minus 8 graden verzamelen in de Willem II passage voor de Derby. Uitverkocht uitvak op een dinsdagavond in Almelo. Nieuwe supportersongs die wekelijks van de KingSide naar andere delen van het Koning Willem II Stadion worden gezongen. Duizenden supporters die op de Heuvel staan om met Zuid-Amerikaanse taferelen de spelersbus te vergezellen naar de halve finale tegen AZ.
Mooie voorbeelden van een geweldig seizoen op supportersgebied. De binding, de passie en samenhorigheid zijn nog nooit zo sterk geweest. Zaterdag, zondag en maandag moet de slagroom op de taart worden. De supporters hebben de club op de kaart gezet en de beloning moet zondag komen in de vorm van een tastbare prijs.
Gooi dit weekend alle remmen los, schreeuw het team naar de overwinning en ga er van genieten! Vergeet niet dat dit historische momenten in het leven van een Willem II supporter zijn.
Te beginnen zaterdag om 12.30 uur bij het uitzwaaien van de spelers. Be there en let’s make history!