
Fran Sol speler van het jaar
© OLIVA - Willem II in Spanje, 08-01-2017. Voetbal, eredivisie voetbal seizoen 2016-2017. Trainingskamp, accommodatie hotel Oliva Beach en golf. (L-R) Willem II speler Jordy Croux en Willem II speler Fran Sol vieren doelpunt.1371
Fran Sol, de spits van Willem II, is uitgeroepen tot speler van het jaar bij het blad GOAL. Daar kunnen de lezers, meestal kinderen in de leeftijd van 8 tot 14 jaar, hun stem uitbrengen op een aantal genomineerde kandidaten. Sol kreeg 17% van de 2000 stemmen en bleef bijvoorbeeld Kasper Dolberg en Marco van Ginkel voor.
Bij de verkiezing spelen niet alleen de technische vaardigheden een rol. Hoe sympathiek iemand is of hoeveel uitstraling hij heeft is ook belangrijk. De redactie had van elke club minimaal een speler genomineerd, maar niet verwacht dat Sol het de spelers van de topclubs lastig zou maken.