
Eerste training nieuwe seizoen op zaterdag 30 juni
De eerste training van het nieuwe seizoen vindt dit jaar plaats op zaterdag 30 juni. Die ochtend betreden de Tricolores om 10.30 uur voor het eerst onder leiding van hoofdtrainer Adrie Koster het trainingsveld achter het Koning Willem II stadion.
Deze training is voor supporters uiteraard gratis toegankelijk. Na afloop van de training kun je met de (nieuwe) spelers en trainers op de foto, handtekeningen jagen, etc.
Vriendschappelijke wedstrijd
De eerste oefenwedstrijd is traditiegetrouw tegen de Diessense selectie. Op zaterdag 7 juli trappen de Tricolores op sportpark ‘De Alsie’ in Diessen om 17.00 uur af.
Wil jij de vernieuwde technische staf en spelersgroep aan het werk zien? Kom dan naar de eerste training en oefenwedstrijd! Informatie over het volledige oefenprogramma en toegangsprijzen volgt binnenkort.