
Bekerloting op vrijdagmiddag: Willem II in de koker
Na de zwaarbevochten overwinning op SC Genemuiden zit Willem II in de koker voor de tweede ronde van de TOTO KNVB Beker. Normaal gesproken wordt die loting verricht in ESPN-programma ‘De Eretribune’, wat doorgaans op zaterdagavond wordt uitgezonden, maar deze keer niet.
De bekerloting wordt ditmaal verricht op het ongebruikelijke tijdstip van 17:00 tijdens het programma ‘De Voetbalkantine’. Waarom ESPN (en de KNVB) voor dit tijdstip hebben gekozen is niet helemaal duidelijk, al zou het zomaar kunnen zijn dat het wat te maken heeft met het feit dat Feyenoord – AZ en Ajax – PSV gespeeld worden op zaterdagavond.
Vanavond worden de laatste wedstrijden van de eerste ronde van de beker gespeeld. De ‘Europese’ ploegen (Ajax, PSV, Feyenoord, AZ, FC Twente en Go Ahead Eagles) stromen in de tweede ronde van het toernooi in en belanden samen met de 26 winnaars van de eerste ronde in de koker. De tweede ronde van het toernooi wordt gespeeld op 17, 18 en 19 december. Voor Willem II valt dat tussen de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle en de thuiswedstrijd tegen NEC in.